Kariyer ve Gelişim

Tüm çalışanlarımızın birbirinden farklı potansiyellerini açığa çıkaracak bir kariyer modeli ile BCC bünyesindeki atama ve terfi süreçlerinde fırsat eşitliğini gözeterek öncelikle içeriden atama anlayışını benimseriz.

Performans değerlendirme sonuçları ve yetkinlik değerlendirme çalışmaları sonrasında işe olan sevgisi, ilgisi, performansı ve yetkinliği yüksek olan çalışanları belirleriz.

Bu çalışanlarımıza, gerekli olan mesleki bilgi, beceri ve gelişim ortamını sağlarız.

Onları, sorumluluğu daha fazla olan görevlere hazırlarız.

Çalışanlarımızın yaşam kalitelerini yükseltmeye yarayan uygulamalara önem veririz. Bu sebeple, onların kariyer planlama süreçlerinin her aşamasını yakından takip etmekteyiz.

Kariyer Ve Gelişim

Merak Ettikleriniz

Başvuru

İş ilanlarınıza nereden ulaşabiliriz?

www.bcccatering.com.tr üzerinden “Kariyer” başlığından açık pozisyonlarımızı görüntüleyebilir ve genel başvurunuzu bizlere iletebilirsiniz. Ek olarak, Kariyer.net ve Linkedin üzerinden ilanlarımızı takip edebilirsiniz.

Mülakat

Mülakatlarda nelere dikkat ediyorsunuz?

Mülakat sürecine dahil olan adaylarımızın, pozisyona uygunluğu değerlendirileceğinden temel ve teknik yetkinliklerini, hedeflerini, beklentilerini, akademik ve sosyal özelliklerini doğru ve net bir şekilde ifade etmesini bekliyoruz. Görev tanımının gereklerini karşılayan adaylarımızın kendilerini sürekli geliştirmeyi hedefleyerek öğrenmeye açık bir bakış açısında olması da kendilerini bir adım öne taşıyacaktır.

İşe alım mülakatlarınız kaç aşamadan oluşuyor? Bu aşamalar neler?

İşe alım mülakatlarımız İnsan Kaynakları ve alım yapılacak bölüm yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirilmekte olup, pozisyonun gereklerine ve niteliklerine göre aşamaları farklılık gösterebilmektedir. Olumlu adaylara alım yapılacak pozisyonun gerekliliklerine göre test, kişilik envanteri, değerlendirme merkezi gibi uygulamalar yapılmakta, tüm veriler değerlendirmeye alınarak karar aşamasına geçilmektedir.

Faydalı Bilgiler

CV'de dikkat ettiğiniz noktalar neler, ne tavsiye edersiniz?

Açık, sade ve anlaşılır olması; akademik başarılarınızın, staj bilgilerinizin, katılmış olduğunuz projelerinizin, tecrübe ve deneyimlerinizin ve yürütmekte olduğunuz sosyal faaliyetlerinizin de özgeçmişinizde doğru bir şekilde yer alması faydalı olacaktır.

İşe alım sürecinde BCC olarak dikkat ettiğiniz hususlar nelerdir?

Aday seçme ve değerlendirme süreçlerimizde, işe alım kriterlerimizi sağlayan adaylarımızı yetkinliklerinin ve beklentilerinin aranılan pozisyon niteliklerine uygunluklarını değerlendirmek üzere mülakat sürecine dahil ediyoruz. Mülakat sürecine dahil olan adaylarımızın, pozisyona uygunluğu değerlendirileceğinden temel ve teknik yetkinliklerini, hedeflerini, beklentilerini, akademik ve sosyal özelliklerini doğru ve net bir şekilde ifade etmesini ve BCC değerleri ile uyumlu olmasını bekliyoruz. Tecrübe ve deneyimlerinin yanı sıra sosyal açıdan da adaylarımızın kendilerini geliştirmeleri ve sürekli öğrenmeye açık olmaları da beklediğimiz diğer konular arasında yer almaktadır.

HALA SORULARIM VARSA, KİMİNLE KONUŞABİLİRİM?

Eğer web sitesinde sorularınızın cevaplarına ulaşamıyorsanız, bcccatering_ik@bcccatering.com.tr adresine sorularınızı dile getiren bir e-posta gönderebilirsiniz.