Yönetimden Mesaj

Değerli paydaşlarımız,

Bilintur Catering Centre, 1993 yılında İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi'nin öğrenci ve öğretim kadrosuna yemek hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur. Kurulduğumuz günden bu güne, şirket olarak sektörün sunduğu her türlü teknolojik altyapı imkânını değerlendirmekteyiz, bugün sektörün önemli aktörleri arasında kalitemizle bir marka haline gelmiş olmamızdan duyduğumuz kıvanç ile ülkemizde toplu yemek hizmeti vermekteyiz.

Şu an, ülkemizde sektörün başarılı isimleri arasında ilk sıralarda yer alabilmemizin yegane sebebi; Bilkent Catering Centre olarak gelişen teknoloji ile tüketicinin taleplerini değerlendirme konusunda ciddi çalışmalar sürdürmemizdir.

Bilintur Catering Centre, sektörde bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ilk uygulayan şirket olarak, hızlı çözüm üretme kapasitesi, müşteri odaklı yaklaşımı, yaratıcılığa verdiği önem, iş yapış biçimindeki ciddiyet ve sahip olduğu kurum kimliğiyle öne çıkan bir markadır.

Bilintur Catering Centre tesislerinde son teknoloji ürünü ekipmanlar kullanılmakta, personel ve iş gücü verimliliği sağlanmaktadır. Bünyesine günde 110.000 kuverin üzerinde üretim yaparak, Türkiye genelinde hizmet veren şirketimizin başarıyı yıllardır elinde tutabilmesini, işimize ve insan sağlığına verdiğimiz önemden ileri geldiğine inanmaktayız.

Şirketimiz, çok boyutlu ve bağımsız düşüncelerle yoğurulmuş ve disiplinler arası geçişleri ile tüm şirketlerini bir arada tutabilen Bilkent Holding’in bir kuruluşudur. Bilkent Holding, bu gün tüm girişim ve iştiraklerindeki başarısını; ilkelerine bağlı kalmasına ve dünya üzerindeki tüm gelişmeleri takip edip ve tüm bu gelişmelere hızla uyum sağlamasına borçludur. Bizler, holdingimizin başarısını sürdürülebilir kılmasına Bilintur Catering Centre ailesi olarak da katkıda bulunmaktan huzur ve gurur duyuyoruz.

Kaliteyi her alanda cesurca sergileyebilen, tüketicilerimiz tarafından güveniliri ve talep edilen bir marka olmanın bizlere kattığı motivasyon ile başarılarımızın daim olmasını diliyorum.

Saygılarımla,

Vedat Uluğ,
Genel Müdür

about image